W naszym serwisie jest:

1 0 9 1 4

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Adwokaci » Adwokat Monika Ławecka Kancelaria Adwokacka

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Adwokat Monika Ławecka Kancelaria Adwokacka

Branże w których działa firma:

Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

cała polska
Chopina 7/31
20-026 Lubllin
tel. 607777289

Strona internetowa:

http://lnadwokaci.pl

Godziny otwarcia:

9-17Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Moniki Ławeckiej, świadczy kompleksowe usługi prawne. Oferta skierowana jest zarówno do  klientów indywidualnych jak i firm.


 


Celem Kancelarii jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej pomocy prawnej,  w tym dla podmiotów gospodarczych.


 


Kancelaria świadczy usługi w następujących dziedzinach prawa:


- prawo cywilne


- prawo karne


- prawo rodzinne


- prawo pracy


- odszkodowania


- rozwody


- podziały majątku


- spadki


- darowizny


- umowy


- prawo ubezpieczeń


- prawo gospodarcze


- kompleksowa obsługa firm


- windykacja


 

Opinię o firmie dodał: Paweł Porębski | 2017-06-11 16:51:20 5  

Pracowałem z swoim życiu z sześcioma różnymi adwokatami - ze współpracy z żadnym z nich nie byłem tak zadowolony jak ze współpracy z Panią Mecenas Moniką Ławecką. Razem wygraliśmy bardzo złożoną sprawę stojąc we dwoje naprzeciw całemu potencjałowi skali, którą dysponowała Perła Browary Lubelskie. To nie udałoby się wielu. Bez ogromu pracy i zaangażowania Pani Mecenas - nie byłoby to możliwe. Pani Mecenas Monika Ławecka reprezentuje sobą najwyższe standardy profesjonalizmu: - dogłębną wiedzę merytoryczną, - wychodzącą daleko poza standard zaangażowanie w sprawę, - bardzo profesjonalne przygotowanie klienta do rozprawy i zeznań, - szukanie możliwości obniżenia kosztów postępowania i maksymalizacji możliwych roszczeń. Wybrałem Panią Mecenas bazując na intuicji. Pracuję z nią nadal i polecam kolejnym osobom (również Państwu) bazując na doświadczeniu. Paweł Porębski

Opinię o firmie dodał: MagdaMM | 2015-09-09 21:04:02 5  

Korzystałam z usług adwokat Moniki Ławeckiej i jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług. Moja sprawa dotyczyła rozwodu i jak wszystkie tego typu sprawy nie należała do najprzyjemniejszych. Pani adwokat Monika Ławecka postarała się jednak, żebym w miarę szybko i bezboleśnie przeszłą przez ten trudny dla mnie okres, podeszła do sprawy bardzo fachowo i profesjonalnie. Byłam zaskoczona, jak dużą wiedzę posiada tak młody adwokat i jak sprawnie potrafi ją wykorzystać w praktyce. Mogę śmiało polecić korzystanie z usług tej adwokat.

Opinię o firmie dodał: Joanna | 2015-09-01 10:47:45 0  

Gorąco polecam Panią adwokat Monikę Ławecką. Bardzo sprawnie i z dużym taktem przeprowadziła moją sprawę rozwodową mimo trudności ze strony męża. Mimo dużych oporów ze strony eks wywalczyła godziwe alimenty na dzieci. Aktualnie przeprowadzam podział majątku i reguluję inne sprawy. Już widzę że, dzięki dużemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pani mecenas sprawy idą w dobrym dla mnie kierunku i wygląda na to, że w niedługim czasie będę miała to wszystko za sobą. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.

dodaj opinię

 

Galeria:

Adwokat Monika Ławecka Kancelaria Adwokacka

Mapa dojazdu:

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:


  Schowek (0)