W naszym serwisie jest:

1 0 9 1 7

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Adwokaci » Chróścielewska & Chróścielewski

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Chróścielewska & Chróścielewski

Branże w których działa firma:

Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

łódzkie
Al. Kościuszki 98 lok. 5
90-442 Łódź
tel. 666 609 065

Strona internetowa:

http://chroscielewska-chroscielewski.com/

Godziny otwarcia:

10-18Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Siedziba Kancelarii Adwokackiej Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej i Adwokata Wawrzyńca Chróścielewskiego znajduje się w centrum Łodzi, w zabytkowej i prestiżowej części miasta, znanej z tradycyjnej architektury i ujmującej atmosfery.


 


Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną w formie porad, opinii prawnych, przygotowywania pism procesowych, reprezentacji przed sądami, prokuraturami, urzędami i innymi instytucjami, sądowego i pozasądowego rozstrzygania sporów w drodze negocjacji i mediacji.


 


Pomoc prawna jaką Kancelaria Adwokacka udziela Klientom nie ogranicza się do powierzchownej kilkuminutowej porady prawnej. Powadzimy aktywny dialog z Klientami, a Kancelaria w sposób kompleksowy podchodzi do problemów z jakimi się Oni do nas zwracają.

Opinię o firmie dodał: Patrycja | 2019-11-26 10:34:34 5  

Potwierdzam zaangażowanie i skuteczność Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej, zleciłam jej poprowadzenie moich spraw o rozwód i podział majątku i wyszłam na tym bardzo korzystnie i bez stresu. Bardzo uczciwa i życiowa kobieta, nie naciąga na sprawy i czuć i widać że chce pomóc. Serdecznie dziękuję i polecam

Opinię o firmie dodał: Irenka 25 | 2019-03-20 18:08:49 5  

Pracownicy kancelarii bardzo uprzejmi i rzeczowi, nienachalni, co rzuciło mi się w oczy. Poszłam po poradę odnośnie rozwodu, a po godzinnej wizycie wyszłam z garścią informacji i o nim i o podziale majątku, ale i o alimentach. Rozmawiałam z mecenas Chróścielewską, zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Od razu widać, że zna się na tym, co robi.

dodaj opinię

 

Galeria:

Chróścielewska & Chróścielewski

Mapa dojazdu:

Słowa kluczowe:

kancelaria adwokacka, adwokat, Adwokat

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Nawiewniki Włodawa

Nazwa firmy:

Nawiewniki Włodawa

Lokalizacja, branża :

lubelskie | Notariusze Radcy prawni


  Schowek (0)