W naszym serwisie jest:

1 0 9 1 8

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Radcy prawni » Chudzikowski. Kancelaria prawna

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Chudzikowski. Kancelaria prawna

Branże w których działa firma:

Radcy prawni

Adres i dane kontaktowe:

dolnośląskie
pl. Powstańców Śląskich 8 lok. 3
53-314 Wrocław
tel. Tel/fax: 71 333 90 90

 

 

 Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opinię o firmie dodał: Anna Kowalska-Galik | 2020-04-27 20:35:25 5  

Nasza firma ma przyjemność współpracować z Kancelaria Prawną Chudzikowski w zakresie obsługi prawnej naszej firmy oraz reprezentowaniu nas w sądach. W naszej opinii jest to współpraca, która jest w pełni satysfakcjonująca, gdyż za każdym razem w sposób profesjonalny Kancelaria zabezpieczała nasze interesy. Mec. Chudzikowski wraz ze swoim Zespołem wyróżniają się profesjonalizmem, dbałością o interesy i terminy oraz dobrym kontaktem z klientem. Wszystko to pozwala nam w pełni polecić współpracę z Kancelarią innym podmiotom gospodarczym.

Opinię o firmie dodał: R. Siwiec | 2016-11-06 12:23:41 5  

Z czystym sumieniem polecam Kancelarię prawną mecenasa Tomasza Chudzikowskiego. Kancelaria także reprezentowała mnie w trudnej sprawie rozwodowej, z orzekaniem o winie, w sądzie pierwszej instancji jak i w sądzie apelacyjnym po wniesieniu zaskarżenia wyroku przez byłego już męża. Obie sprawy przebiegły pomyślnie. Mecenas Chudzikowski jest człowiekiem z charyzmą, pełnym empatii, swoim spokojem i opanowaniem wyciszającym emocje klienta a jednocześnie działającym tak aby zaistniały problem rozwiązać jak najlepiej. Podchodzi do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie osoby, z którymi miałam kontakt w kancelarii ciepłe i przyjazne. Czuje się wsparcie, które przecież jest tak potrzebne w trudnych chwilach.

Opinię o firmie dodał: Dorota G. | 2016-10-05 18:08:34 5  

Kancelaria reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej, która była, że tak to ujmę "burzliwa". Wszystko poszło pomyślnie i czas zaczął też leczyć rany. Jestem wdzięczna Panu Mecenasowi i Paniom z kancelarii, wspierali mnie nie tylko prawnie. Człowiek w tak trudnej sytuacji po prostu sobie nie radzi, a Pan Mecenas podpowiadał nawet jak rozmawiać z dziećmi, jak i gdzie wynająć mieszkanie, jak załatwiać sprawy finansowe. To ważne, bo stresie przestaje się logicznie myśleć.

dodaj opinię

 

Mapa dojazdu:

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Renowacja pomników Białystok

Nazwa firmy:

Renowacja pomników Białystok

Lokalizacja, branża :

podlaskie | Notariusze Radcy prawni

Pomoc drogowa Swarzędz

Nazwa firmy:

Pomoc drogowa Swarzędz

Lokalizacja, branża :

wielkopolskie | Notariusze Radcy prawni

Sadzonki truskawek joly

Nazwa firmy:

Sadzonki truskawek joly

Lokalizacja, branża :

cała polska | Notariusze Radcy prawni


  Schowek (0)