W naszym serwisie jest:

1 0 9 1 8

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Adwokaci, Adwokaci » Kancelaria Adwokacka Adw. Wiesław Dembowski

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kancelaria Adwokacka Adw. Wiesław Dembowski

Branże w których działa firma:

Adwokaci Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

mazowieckie
Keniga 6
02-495 Warszawa
tel. 792-180-679

Strona internetowa:

http://www.skuteczniprawnicy.eu

Godziny otwarcia:

8-20Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Nieznajomość prawa szkodzi.     


 


      Każdego dnia stykamy się z wieloma problemami natury prawnej. Powstają one zarówno na gruncie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa handlowego, gospodarczego, a czasem też prawa karnego. Z praktyki wiem, że często dostarczają one wielu osobom bardzo dużych problemów. Z doświadczenia też wynika, że najczęściej każdy sam próbuje zmagać się z nimi, nie chcąc wydawać pieniędzy na prawnika. Niestety przez to bardzo często sprawa zostaje przegrana pomimo tego, że dzięki pomocy prawnika na wcześniejszym etapie bez większego problemu można by było ją wygrać.  Nie bądźcie więc Państwo bierni i nie pozostawiajcie swoich spraw przypadkowi, a skorzystajcie z pomocy profesjonalnego prawnika zanim będzie za późno. Wbrew pozorom jest to znacznie skuteczniejsze i znacznie tańsze rozwiązanie niż nieprzychylne rozstrzygnięcie Sądu.          


      Nazywam się Wiesław Dembowski. Jestem prawnikiem i ekonomistą. Ukończyłem prawo na Uniwersytecie w Białymstoku i aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Białymstoku. Przez 7 lat pracowałem w sądownictwie (wydziały: cywilny, karny, pracy i ubezpieczeń społecznych), dzięki czemu doskonale orientuję się w sposobie funkcjonowania Sądów. Ukończyłem też finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, dzięki czemu dobrze orientuję się w kwestiach ekonomicznych.      


      Obecnie wykonuję zawód adwokata. Świadczę pomoc prawną przede wszystkim w sprawach cywilnych, handlowych, gospodarczych, rodzinnych, z zakresu prawa pracy i karnych. Kancelarię prowadzę w Warszawie, jednak świadczę pomoc prawną osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym zarówno z całego kraju jak i spoza Polski (głównie Wielka Brytania i Rosja). Zapraszam więc Państwa do kontaktu, by nie pozostawiać losowi często bardzo ważnych i wpływających na przyszłe życie kwestii.


Kontakt tel.: 792-180-679.


 


 

Galeria:

Kancelaria Adwokacka Adw. Wiesław Dembowski

Mapa dojazdu:

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Renowacja pomników Białystok

Nazwa firmy:

Renowacja pomników Białystok

Lokalizacja, branża :

podlaskie | Notariusze Radcy prawni

Pomoc drogowa Swarzędz

Nazwa firmy:

Pomoc drogowa Swarzędz

Lokalizacja, branża :

wielkopolskie | Notariusze Radcy prawni

Sadzonki truskawek joly

Nazwa firmy:

Sadzonki truskawek joly

Lokalizacja, branża :

cała polska | Notariusze Radcy prawni


  Schowek (0)