W naszym serwisie jest:

1 0 8 6 9

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Adwokaci, Adwokaci » Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

Branże w których działa firma:

Adwokaci Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

małopolskie
Tokarska 4/2
30-412 Kraków
tel. 12 200 26 02

Strona internetowa:

http://www.galinagajda.pl

Godziny otwarcia:

9-17Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

O KANCELARII


 


Kancelaria Adwokacka Adwokat Galiny Gajdy powstała celem świadczenia indywidualnej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.


 


Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również przebywających poza jej granicami.


 


Pomoc prawna udzielana cudzoziemcom odbywa się w językach rosyjskim oraz ukraińskim, a brak bariery językowej oraz znajomość mentalności postsowieckiej umożliwia świadczenie tych usług na wysokim poziomie.


 


W swojej działalności Adwokat Galina Gajda kieruje się normami etycznymi wynikającymi ze Zbioru Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu, dąży do rozstrzygnięć pozwalających zaoszczędzić Klientowi kosztów, czuwa nad biegiem sprawy i informuje Klientów o jej postępach i wyniku oraz przestrzega tajemnicy adwokackiej.


 


Klientom Kancelarii przedstawiana jest wnikliwa i rzetelna analiza nakreślonego problemu, różnorodne możliwości jego rozwiązania, ewentualne ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta, a nadto szczegółowe obliczenie wysokości honorarium na etapie rozpoczęcia współpracy, jak również świadczenie pomocy prawnej na zasadzie pro publico bono.


 


ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG


 


Świadczone przez Kancelarię usługi są dostosowywane do poszczególnych stanów faktycznych i obejmują szeroki wachlarz środków prawnych, umożliwiających Klientom profesjonalne wsparcie na różnych etapach postępowania.


 


W celu szczegółowego ustalenia zakresu świadczonych usług, Kancelaria zaprasza do swojej siedziby, mieszczącej się przy ul. Tokarskiej 4 lok. 2 w Krakowie bądź też do kontaktu telefonicznego pod nr 12 200 26 02 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: kancelaria@galinagajda.pl


 


 


Polecane linki:


 


www.galinagajda.pl


 


https://www.specprawnik.pl/adwokat/galina-gajda-56598/

 

Galeria:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

Mapa dojazdu:

  Schowek (0)