W naszym serwisie jest:

1 0 9 2 3

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Adwokaci » Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski

Branże w których działa firma:

Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

łódzkie
Aleja Kościuszki 98 lok. 5
90-442 Łódź
tel. 696 293 998

Strona internetowa:

http://www.adwokat-radca-prawny.pl

 

 Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Kancelaria adwokata Mateusza Ziębaczewskiego stanowi grupę adwokatów i radców  prawnych, którzy mają zarówno w swojej ofercie usługi prawne dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Kancelaria zajmuje się reprezentowaniem Klientów w postępowaniach toczących się przed sądami cywilnymi, karnymi i administracyjnymi.Doświadczeni prawnicy przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Głównymi cechami jakimi odznaczają się nasi prawnicy jest ambicja, determinacja, dociekliwość a także doświadczenie oraz fachowa wiedza z dziedziny prawa. Nasi prawnicy oferują profesjonalny zakres usług pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Prawna adwokata Mateusza Ziębaczewskiego  precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich klientów. Sporządzamy umowy, opinie prawne, ekspertyzy i porady prawne - pisemnie, osobiście i przez Internet. Kancelaria świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej firm i przedsiębiorców.


Zespół naszej kancelarii prowadzi sprawy z zakresu prawa:- cywilnego,- karnego,- rodzinnego,- spadkowego,-administracyjnego,- gospodarczego i spólek,- odszkodowań,- umów,- budowlanego i nieruchomości,- pracy,- medycznego.


 


Zapraszam serdecznie do współpracy w Łodzi i Poznaniu.

Opinię o firmie dodał: Kajtek | 2017-05-02 09:24:25 5  

Adwokat Ziębaczewski to czarodziej. Nawet w sprawach beznadziejnych potrafi wyciągnąć człowieka na powierzchnie. Tam gdzie inni prawnicy się poddali On walczył dalej, co najważniejsze SKUTECZNIE.

Opinię o firmie dodał: Jerzy Jabłoński | 2017-01-22 22:13:52 5  

Adwokat z dużym doświadczeniem co pozwala na studzenie nerwów i działanie bardzo profesjonalne bez zbędnych emocji, któryc nigdy nie brakuje. Nie obiecuje gruszek na wierzbie Wie co można wygrać i twardo się tego trzyma. Na sali sądowej twardy, rzeczowy i konkretny. Sądzę że nie mogłem wybrać lepiej do przeprowadzenia sprawy

dodaj opinię

 

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Lokale użytkowe Białystok

Nazwa firmy:

Lokale użytkowe Białystok

Lokalizacja, branża :

podlaskie | Notariusze Radcy prawni

Ankrowanie

Nazwa firmy:

Ankrowanie

Lokalizacja, branża :

cała polska | Notariusze Radcy prawni


  Schowek (0)