W naszym serwisie jest:

1 0 8 9 5

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Radcy prawni, Adwokaci » Kancelaria LEGA ARTIS

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kancelaria LEGA ARTIS

Branże w których działa firma:

Radcy prawni Adwokaci

Adres i dane kontaktowe:

cała polska
Okopowa 47
01-059 Warszawa
tel. 579636527

Strona internetowa:

http://www.legaartis.pl

Godziny otwarcia:

08:00 - 18:00Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Jesteśmy Kancelarią nowoczesną i dynamiczną. Świadczymy usługi prawne drogą tradycyjną, jak również z zastosowaniem nowoczesnych technik informatycznych. Kancelaria prawna zapewnia kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy, spadkowego, administracyjnego, handlowego oraz gospodarczego, podatkowego oraz konsumenckiego. Prowadzimy również stała i doraźną obsługę prawna firm i spółek prawa handlowego wraz z ich restrukturyzacją.


 


Działalność zawodowa prowadzona przez naszą Kancelarię obejmuje: udzielanie porad prawnych; przygotowywanie opinii i ekspertyz; tworzeniu wszelkiego rodzaju pisma procesowych, sprzeciwów od nakazów zapłaty, apelacji, pozwów i wniosków na zlecenie klienta; tworzenie i opiniowanie umów; reprezentację w postępowaniach przygotowawczych; reprezentację w postępowaniach sądowych; reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych; pozasądowe rozwiązywanie sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji; przygotowanie klienta do postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.


 


Kierujemy się przede wszystkim interesem naszych Klientów, dlatego też świadczymy pomoc prawną ukierunkowaną zarówno na rozwiązanie Państwa bieżącego problemu prawnego (uzyskania odszkodowania), ale również doradzamy jak uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji, które mogą Państwa spotkać w codziennym życiu.

 

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Impregnacja marmuru Warszawa

Nazwa firmy:

Impregnacja marmuru Warszawa

Lokalizacja, branża :

mazowieckie | Notariusze Radcy prawni

Centrum Usług Prawnych

Nazwa firmy:

Centrum Usług Prawnych

Lokalizacja, branża :

cała polska | Adwokaci Radcy prawni


  Schowek (0)