W naszym serwisie jest:

1 0 9 3 0

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Radcy prawni » Kancelaria patentowa Traset

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kancelaria patentowa Traset

Branże w których działa firma:

Radcy prawni

Adres i dane kontaktowe:

pomorskie
Piecewska 27
80-288 Gdańsk
tel. 58 690 70 05

Strona internetowa:

http://https://www.traset.pl/

Godziny otwarcia:

8 - 17Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Oferujemy usługi ochrony i rejestracji znaków towarowych, patentów, wzorów przemysłowych. W tym także szerokie usługi patentowo-prawne, także doradcze. Świadczymy doradztwo z zakresu wszystkich wymienionych gałęzi naszej działalności. Oferujemy również utrzymywania w mocy udzielonych patentów oraz innych praw wyłącznych. Świadczymy usługi przedłużania patentów, a także reagowania na działania konkurencyjnych dla Państwa podmiotów. Prowadzimy działania z zakresu monitoringu konkurencji.


 


Głównym atutem naszej działalności jest umiejętność aktywnego konsultowania się z klientem, głębokie rozpatrywanie problemów natur prawa własności intelektualnej oraz innych dziedzin pokrewnych. Ponadto szeroka oferta pozwala nam działać w szerokiej skali krajów. Dla przykładu świadczymy skuteczne usługi z zakresu rejestracji wzorów przemysłowych w różnych częściach świata - w tym skandynawii, Niemczech, na Bałkanach, a nawet w Azji. Naszą codziennością jest przeszukiwanie baz urzędów rejestrowych, orzeczeń sądów oraz rozpatrywanie wymagań rynku. Prowadzimy usługi dla małych firm pragnących chronić swoje dobra intelektualne, a także dużych przedsiębiorstw, wymagających długotrwałej i solidnej pracy związanej zarówno z rejestracją przedmiotu prawa intelektualnego, jak i aktywną ich ochroną. Osobną usługą pomoc prawna w przypadku naruszeń praw wyłącznych.


 


W takich przypadkach nasi radcy prawni i rzecznicy patentowi nie tylko doradzają rozwiązania rozwikłania sporu, ale też realizują cześć prac w imieniu klienta. Ponadto uważamy, że najważniejsze jest dobre przygotowanie - zapobieganie naruszeniom. Możemy poszczycić się umiejętnością rozwiązywania problemów, których nasi poprzednicy nie mogli dokonać. Zapraszamy do kontaktu.

 

Galeria:

Kancelaria patentowa Traset
Kancelaria patentowa Traset
Kancelaria patentowa Traset

Mapa dojazdu:

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Pielucha wielorazowa

Nazwa firmy:

Pielucha wielorazowa

Lokalizacja, branża :

cała polska | Notariusze Radcy prawni


  Schowek (0)