W naszym serwisie jest:

1 0 9 1 4

Profili prawników!

Logowanie:

Aktualnie jesteś: Strona główna » Radcy prawni, Radcy prawni » Kruk Tomasz.Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje o firmie:

dodaj do schowka

Kruk Tomasz.Kancelaria Radcy Prawnego

Branże w których działa firma:

Radcy prawni Radcy prawni

Adres i dane kontaktowe:

zachodniopomorskie
Zwycięstwa 140/231
75-613 Koszalin
tel. 605065836

Strona internetowa:

http://www.mecenaskruk.pl

 

 Poleć na:          


  • Zgłoś błąd:
Opis firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Koszalinie.


 


Misją Kancelarii jest zapewnienie Klientom wszechstronnej i profesjonalnej pomocy prawnej w szerokim zakresie wielu dziedzin prawa. Świadczenie usług prawnych najwyższej jakości w trosce o najlepiej pojęte dobro Klientów. Budowa i utrzymywanie prawnego bezpieczeństwa różnorakich relacji - od biznesowych począwszy, a na rodzinnych skończywszy. Doświadczenie zawodowe i gruntowne przygotowanie merytoryczne pozwalają sprostać tak ważnemu zadaniu.


 


Dotychczasowe wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć oczekiwania i potrzeby moich Klientów. Zawsze oceniam problem z różnej perspektywy. Staram się odpowiednio dobrać instrumenty prawne, patrząc przez pryzmat problemu i celów jakie chce osiągnąć Klient. Wiem jak wykorzystać wiedzę prawniczą aby rzeczywiście była wsparciem i przydatnym narzędziem w prowadzeniu biznesu.


 


Do potrzeb Klientów podchodzę w sposób kompleksowy, elastyczny, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania. W pracy Kancelarii stawiam na skuteczność działań i proponowanych rozwiązań, wysoki poziom merytoryczny, dyskrecję kontaktów z Klientami oraz etykę wykonywania zawodu radcy prawnego.


 


Zapraszam do współpracy.

 

Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

Orkiestra na wesele Legnica

Nazwa firmy:

Orkiestra na wesele Legnica

Lokalizacja, branża :

dolnośląskie | Adwokaci Radcy prawni


  Schowek (0)